Oprez: Izvođenje JavaScript onemogućeno je u vašem pregledniku ili za ovu web stranicu. Možda nećete moći odgovoriti na sva pitanja u ovom upitniku. Provjerite parametre vašeg preglednika.

48. SKUPŠTINA HRVATSKOGA KNJIŽNIČARSKOG DRUŠTVA

Mjesto održavanja: Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu, 13. studenoga - 14. studenoga 2023.

Ime:
Prezime:
Upišite Vaš OIB ili broj osobne iskaznice ili datum vašeg rođenja.
Organizator 48. Skupštine dužan je dostaviti ime, prezime i OIB (ili broj osobne iskaznice ili datum rođenja) svih sudionika Skupštine osiguranju NSK radi ulaska u štićene prostore NSK. Podatak će se koristiti isključivo u tu svrhu.
Kojeg ste spola?
(Ovo pitanje je obavezno)
Označite Vaš najviši postignuti akademski ili stručni naziv i akademski stupanj:
(Ovo pitanje je obavezno)
Jeste li član Hrvatskog knjižničarskog društva?
(Ovo pitanje je obavezno)
Na koliko stručnih i/ili znanstvenih knjižničarskih skupova godišnje, u prosjeku, sudjelujete?
(Ovo pitanje je obavezno)
Označite Vaše trenutno stručno zvanje (prema važećem Pravilniku o uvjetima i načinu stjecanja stručnih zvanja u knjižničarskoj struci):
(Ovo pitanje je obavezno)
Koliko godina radite u knjižničarskoj struci?
(Ovo pitanje je obavezno)
Označite vrstu knjižnice zaposlenja:
(Ovo pitanje je obavezno)
Označite županiju kojoj pripada ustanova u kojoj ste zaposleni ili označite INOZEMSTVO ako dolazite iz ustanove izvan Hrvatske:
(Ovo pitanje je obavezno)
Koji je Vaš preferirani način sudjelovanja na skupovima?
Ustanova
Adresa ustanove:
OIB ustanove:
Broj narudžbenice:
Potrebno mi je izdati:
Telefon:

Cjenik

Članovi HKD-a

Ostali

30 EUR

40 EUR

Podaci za plaćanje:

Uplate iz tuzemstva
Pri uplati kotizacije molimo naznačiti: Prezime, ime; 48. skupština
Nakon primljene uplate HKD će izdati račun i poslati ga poštom na adresu. Ukoliko ste u obvezi plaćanja po računu ili predračunu, molimo vas da kontaktirate ured HKD-a (hkd@hkdrustvo.hr, +385 91 604 7214).
Uplate iz inozemstva
Bank: Zagrebačka banka d.d., Trg bana Josipa Jelačića 10,  Zagreb, Croatia
SWIFT CODE: ZABAHR2X
Troškove banke za uplate izvan EU-a u cijelosti snosi uplatitelj.

NAČIN SUDJELOVANJA:
(Ovo pitanje je obavezno)
Član programskog i organizacijskog odbora:
(Ovo pitanje je obavezno)
Na 48. Skupštini Hrvatskoga knjižničarskog društva sudjelujem kao delegat Skupštine:
(Ovo pitanje je obavezno)
Označite regionalno društvo čiji ste delegat na Skupštini:
(Ovo pitanje je obavezno)

Na 48. Skupštini Hrvatskoga knjižničarskog društva sudjelujem kao:

(Ovo pitanje je obavezno)
Prijavljujem poster za tematsku cjelinu:
Autor/i:
U prijavnici kojom se prijavljuje rad više od jednog autora, potrebno je navesti sve autore i odvojiti ih zarezom. Rad je dovoljno prijaviti jednom.
Naslov:
Naslov rada više od jednog autora dovoljno je prijaviti jednom.
Sažetak:
Unesite do 200 riječi (1800 znakova). Za rad više autora sažetak je dovoljno unijeti u prijavnici jednog od autora.
Ključne riječi:
Unesite 3 - 5 ključnih riječi odvojenih zarezom. Za rad više autora ključne riječi dovoljno je unijeti u prijavnici kojom se prijavljuje sažetak rada.
Cilj/svrha postera:
(Ovo pitanje je obavezno)
Na koji način poster doprinosi prijavljenoj temi:
SUGLASNOST
(Ovo pitanje je obavezno)
Suglasan/na sam da se prikupljeni podaci u ovom upitniku koriste u svrhu organizacije i provedbe 48. Skupštine Hrvatskoga knjižničarskog društva, te oni koji nisu isključivo u svrhu ulaska u štićene prostore, za potrebe komunikacije vezane uz Skupštinu, kao i da se naknadno statistički obrade uz anonimizaciju i koriste u svrhu druge moje komunikacije s Društvom i provedbe redovnih aktivnosti Društva, uz primjenu odgovarajućih tehničkih i sigurnosnih mjera zaštite osobnih podataka od neovlaštenog pristupa trećih osoba, zlouporabe, otkrivanja, gubitka ili uništenja. Također, svjestan/na sam da se prijavljujem za sudjelovanje na javnom događaju te prihvaćam da je moguće snimanje i javna objava snimaka, imena, prezimena, ustanove zaposlenja.